off canvas logo

Developerský projekt Benedikt - Východ je výjimečný tím, že je realizován v okrajové části města Mostu, v sousedství městské části Vtelno. Lokalita 147 stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů navazuje na rekreační zónu Benedikt. Jedná se o klidovou, obytnou zónu a v blízkém okolí není plánována výstavba žádných průmyslových či jiných nebytových projektů. Projekt Benedikt - Východ je ideální pro klidné rodinné bydlení. Pozemky Benedikt - Východ nejsou nijak omezeny časovými limity výstavby a jsou určeny výhradně k výstavbě rodinných domů.

Podél této obytné zóny vede obchvat města Mostu – silnice I/27, který umožňuje rychlý výjezd z města jak směrem na Prahu, tak i Teplice nebo Plzeň. Díky komunikaci, ulice Vtelenská, která je přímo napojena na obytnou zónu, se lze velmi rychle a pohodlně dostat do intravilánu města Mostu. U přilehlé křižovatky je zastávka autobusů MHD a nová zastávka je připravována městem přímo u vjezdu do obytné zóny. Tuto trasu využívá i školní autobus pro rozvoz dětí. V docházkové vzdálenosti 10 minut jsou na sídlišti Výsluní zastávky dalších linek MHD. Nejbližší supermarkety jsou vzdáleny 2 km a centrum města Mostu 3,5 km. Náš projekt navazuje na obytnou zónu vybudovanou vedle sportovně - rekreační zóny Benedikt. V docházkové vzdálenosti, cca 15 minut, přes obytnou zónu Benedikt se dostanete do sportovního centra TORNÁDO.

Lokalita má rovinatý charakter a její jedinečné umístnění poskytuje krásný výhled na Krušné hory a na České středohoří. K jednotlivým pozemkům jsou zrealizovány a zkolaudovány inženýrské sítě a vybudovány přípojky elektrické energie, pitné vody, splaškové kanalizace, dešťové kanalizace a zemního plynu. Samozřejmostí je veřejné osvětlení. V ceně pozemku a rodinného domu je již započítána platba za rezervaci příkonu 25A jističe.

V současné době jsou dokončeny a zkolaudovány chodníky, parkovací místa a asfaltové komunikace. Komunikace, včetně veřejného osvětlení, již byly předány do majetku města Mostu a jsou veřejnou komunikací. Část rodinných domů je již dokončena a další jsou ve fázi výstavby. Další výhodou projektu Benedikt - Východ je naše přímá spolupráce s bankami – poradíme Vám se zajištěním financování nákupu pozemku a rodinného domu.

Projekt Benedikt - Východ je již druhý developerský projekt společnosti HERKUL a.s.

První developerský projekt byl naší společností realizován v městské části města Mostu - Vtelno. Bylo zde připraveno, zasíťováno a úspěšně prodáno více než 70 stavebních pozemků pro rodinné domy s průměrnou velikostí 600 m2. Většina pozemků je již dnes zastavěna. Projekt hodnotíme jako velmi úspěšný, protože o pozemky byl velký zájem a nemohli jsme uspokojit všechny zájemce o nákup těchto pozemků. Proto se naše společnost rozhodla realizovat právě developerský projekt Benedikt – Východ a to zejména s ohledem na blízkost lokality prvního developerského projektu.

Třetím developerským projektem naší společnosti, který se nachází v blízkosti předchozích developerských projektů je developerský projekt Resort Benedikt – Výhled.

Projekt je umístěn nad západním okrajem rekreační zóny Benedikt v ulici Okružní v Mostě. Bude zde realizována výstavba 11 rodinných dvoupodlažních domů typu C v originálním uzavřeném resortu. Bližší informace naleznete na stránkách developerského projektu Resort Benedikt – Výhled.

Stavební společnost HERKUL a.s. působí na stavebním trhu již více jak 20 let. HERKUL a.s. je v současnosti univerzální stavební společností zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních projektů s orientací na silniční, dopravní a pozemní stavby. Ve svém novém areálu provozujeme moderní certifikovanou obalovnu asfaltových směsí. V oblasti stavebnictví je dnes společnost HERKUL a.s. synonymem pro kvalitu a profesionální přístup. Další informace o naší společnosti získáte na www.herkul.cz.

V případě zájmu o další informace nebo o nezávaznou prohlídku nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Proč zvolit Benedikt – Východ

V současné době nabízíme k prodeji poslední 3 pozemky. Pozemky jsou kompletně zasíťované. Bližší informace naleznete zde.

Developerský projekt Benedikt - Východ nabízí soulad mnoha požadavků v kombinaci, v jaké jej nemůže nabídnout v podstatě žádný jiný projekt v regionu.

  • Klidné rodinné bydlení ve výhradně obytné zóně, prakticky mimo město
  • Dopravní obslužnost MHD, včetně rozvozu dětí školním autobusem
  • Rodinné domy v sousedství sportovně – rekreační zóny
  • Komplexní zasíťování
  • Rovinatý terén
  • Krásný výhled do krajiny Krušných hor a Českého středohoří.
  • Zónu ohraničuje les - bydlení v bezprostředním kontaktu s přírodou
  • Rychlá dostupnost města - nejbližší nákupní zóna vzdálená pouze 2 km
  • Vzdálenost centra města je 3,5 km
  • Golfové hříště ve vzdálenosti 2 km